گروه تخصصی پيوند موی کلینیک هور

گروه تخصصی پيوند موی کلینیک هور

  •  صاحب آگهی: دکتر نوروزیان
  • email
  •    اصفهان اصفهان
  • دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
  • اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور تلفن: 03136662065 - 03136662224 تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

گروه تخصصی پيوند موی کلینیک هور

گروه تخصصی پيوند موی کلینیک هور متشكل از چندين پزشك متخصص و تکنیسین دوره ديده مي باشد كه همگي داراي گواهينامه پيوند موی طبيعی بوده و عضو انجمنهاي بين المللي پوست و کاشت مو هستند.
تيم تخصصی پيوند موي کلینیک هور فعاليت حرفه ای خود را از سال 1384 در زمینه کاشت مو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ايران و نيز ساير کشورهاي منطقه بلاخص کشورهای عربی و نيز بيماراني از کشورهاي اروپايي و آمريکا توسط اين تيم تحت عمل پيوند مو قرار گرفته اند.


تيم تخصصی پيوند موي کلینیک هور در ابتدا با توجه به برتری تکنیک FUT کار خود را با پیوند مو با تکنیک جراحی شروع نمود سپس با توجه به پیشرفت تکنیک ها و تجهیزات و همگام با تکنیک های روز اروپا و امریکا به مرور در سال 1388 استفاده از تکنیک بدون جراحی FIT را نیز در دستور کار خود قرار داد.


در حال حاضر تکنيک های کاشت موي طبيعي که توسط گروه تخصصي كاشت موي طبيعي هور انجام مي گيرد تکنيک کاشت موي طبيعي به روش جراحی FUT ، روش بدون جراحی FIT  یا FUE  و روش هاي ترکیبی و فوق تركيبی (در طاسی های بسیار گسترده) می باشد، كه این تیم با بهره گیری از اين دو روش اخير می تواند به کاشت بیش از 18000 تار مو در یک جلسه و تنها در یک روز دست بزند.

 

این تیم آخرین روش ها ، تکنولوژی ها و تجهیزات روز دنیا در پیوند موی طبیعی را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی های پوست و موی "هور" ، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می آورد.